Як замовити піцу швидко?

Коли голодний, немає часу чекати. Слова оператора, що приймає замовлення на доставку піци, про те, що кур’єр буде тільки через 1,5-2 години, виводять з себе.

Так за цей час самому можна в магазин за продуктами сходити і піцу приготувати! Наш сервіс все розуміє як замовити піцу. Ми працюємо для того, щоб скоротити час очікування вашого замовлення. Система Обед.ру визначає найближчу до вас піцерію і пропонує зробити замовлення саме там. Скориставшись нашими рекомендаціями, ви отримаєте піцу вже протягом півгодини.

Якщо ви вже замовляли піцу або інші страви за допомогою сайту, ви напевно проходили реєстрацію. Якщо немає, рекомендуємо вам зробити це, тому що в подальшому система дозволить скоротити вам час оформлення доставки.

Зареєстрованому користувачу досить зайти в особистий кабінет, щоб наш сайт згадав ваш останній адресу доставки і запропонував на вибір піцерії в цьому районі. Верхні рядки в таблиці зі службами доставки покажуть вам найшвидші піцерії, якщо ви скористаєтеся фільтром за часом доставки. Вибрати його можна над таблицею з кафе і ресторанами.