Як правильно укладати тротуарну плитку?

Тротуарну плитку зазвичай роблять з бетону. Цим матеріалом можна покрити терасу, під’їзд до будинку,

підлогу гаража і багато інших місць за межами будинку. У тротуарної плитки багато переваг, одне з них — виняткова стійкість до суворих погодних умов — вони без перешкод витримують мороз, спеку і дощ.

Сьогодні укладання бруківки львів на ринку представлено безліч моделей тротуарної плитки. Вони розрізняються не тільки кольором, але і малюнком, формою і фактурою. Для тераси також можна вибрати готові набори плитки, розташовані, наприклад, по колу. Численні види тротуарної плитки дозволять вам легко підігнати їх під форму і розмір поверхні, яку ви хочете їм покрити.

Одне з найважливіших переваг тротуарної плитки — її протиковзкі властивості. Завдяки цьому вони стануть відмінним вибором для тераси або проїжджої частини. Бетон — твердий матеріал, завдяки якому плити стійкі до механічних пошкоджень. Вони також можуть витримувати дуже велике навантаження, якщо використовується правильний субстрат. Крім того, тротуарна плитка відрізняється низьким стиранням, тому добре підійде для місць з високою прохідністю.