Зерновий елеватор

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування і може бути використано в комбайнах з сушильними пристроями.

Зерновий елеватор Life-bud зернозбирального комбайна складається з корпусу коробчатої форми, скребковий ланцюга елеватора, верхньої та нижньої головок. До задньої стінки корпусу, виконаної у вигляді жалюзійного решета з можливістю регулювання ступеня його відкриття, приєднано пристрій для зниження вологості зерна, що включає кожух з встановленими в ньому блоками. Кожен блок складається з відцентрового вентилятора з приводом, рідинного радіатора з пристроєм підведення нагрітої рідини і направляючого розтруба у вигляді усіченого конуса. Зерновий елеватор забезпечує зниження вологості зерна безпосередньо після обмолоту і сепарації.

Відомий зернозбиральний комбайн для збирання і сушіння зерна, що включає адаптер, самохідну молотарку, бункер з передньої похилій стінкою і верхнім вивантажним шнеком в кожусі, подрібнювач-розкидач соломи, що буксирує пристрій і причіпну колісний візок, бункер обладнаний трикутним коробом з верхніми гратчастими непросевнимі стінками, внутрішня порожнину короба з’єднана з вихідним отвором відцентрового вентилятора, встановленого під передньою похилій стінкою бункера, а верхній вивантажний шнек має кілька располож нних по довжині кожуха шнека вивантажувальних воронок з поворотними клапанами, при цьому бункер встановлений на візку і розташований за подрібнювачем-розкидачів соломи.