Які чудеса творять вагінальні шарики?

Чи знаєте ви, що жінка в силах зберегти пружність м’язів піхви до глибокої старості? Звичайно, для цього доведеться потрудитися і регулярно, бажано навіть щодня, займатися інтимними тренуваннями. Але тренування в даному випадку — це не секс (хоча він, звичайно ж, не протипоказаний).

Необхідно виконувати вправи для піхви з вагінальними шариками. Даний спосіб зміцнення вагінальних м’язів був відомий ще в далекій давнині. Так, вагінальними шариками активно користувалися гейші, гречанки, філіппінки і представниці інших народів Сходу.

Так, в Стародавньому Римі жінки поміщали в піхву кам’яне яйце, а в Китаї лікарями віталися вагінальні шарики металеві і зроблені з дерева. Традиція користуватися інтимними тренажерами збереглася. Саме тому, багато досвідчені чоловіки вважають за краще користуватися інтимними послугами повій филиппинок і таіландок, які вміють доставити справжню насолоду.

Як користуватися вагінальними шариками і де вагінальні шарики купити ? Купити вагінальні шарики можна в секс-шопах, в тому числі, і замовити їх з доставкою додому в режимі онлайн. Вартість вагінальних кульок невелика — варіюється від 160 до 500 рублів. Головне — це правильно підібрати шарики. Для чого потрібні вагінальні шарики, ми вже з’ясували, а от вправи з вагінальними шариками — це вміння утримувати їх всередині, в піхву. Найпростіше утримати всередині легені вагінальні шарики більш-менш великого діаметра і мають ребристу структуру. Такі ідеально підійдуть для недавно народили жінок. Взагалі, сучасні шарики виготовляються з латексу, силікону, пластмаси, металу. Важкі, гладкі металеві шарики найскладніші у використанні, але і найдієвіші і ефективні при тренуваннях вагінальних м’язів. Початківцям бажано купувати шарики на ниточці.

Звичайно, загубитися в піхву, і тим більше — проникнути вглиб через шийку матки, вони не зможуть. Але все ж, з ниточкою, яка залишиться на виході, як-то спокійніше. До речі, існують тренажери, що складаються з 2-3 кульок, скріплених міцними нитками. Загалом, вибрати є з чого. Перед першим використанням, обов’язково обробіть вагінальні шарики будь-яким антисептичним розчином. А в подальшому їх потрібно буде мити теплою водою з милом до і після кожного використання. Заздалегідь придбайте спеціальну змазку, яка дозволить зробити процес введення кульок менш дискомфортним. Деякі фахівці рекомендують вводити вагінальні шарики в положенні лежачи, інші — в положенні стоячи.

Насправді, особливої різниці немає. Робіть так, як вам буде зручніше. Як використовувати вагінальні шарики? Які є вправи, що дозволяють зміцнити вагінальні м’язи? Перше, що ви повинні навчитися — це відчувати, навчитися керувати своїми інтимними м’язами. У будь-який час ви можете спробувати просто напружувати м’язи піхви і промежини. Як це правильно робити? Уявіть, що ви дуже сильно хочете в туалет по-маленькому і стримуєте свої позиви. Ось, приблизно так це має виглядати. Початківцям бажано навчитися утримувати всередині себе шарики хоча б пару-трійку хвилин, поступово час вправ необхідно збільшувати. Причому бажано цей час перебувати в русі, і вже звичайно — не лежати. Ви повинні навчитися не тільки утримувати шарики від випадання м’язами промежини — це найпростіше. Але і відчувати шарики всередині себе, навчитися перевертати їх, пересувати.

Якщо тренажер представляє з себе 2-3 шарики на ниточці, то навчитися їх зіштовхувати між собою. По суті, сенс всіх вправ полягає в тому, щоб навчитися керувати другою половиною — серединою свого піхви і його закінченням (областю біля шийки). Ось це завдання складніше. Але якщо ви цьому навчитеся, то зможете зробити чоловікові незабутню насолоду, щільно обхоплюючи статевий член під час статевого акту. До речі, носити в собі вагінальні шарики не тільки корисно з точки зору зміцнення м’язів піхви, але і дуже приємно. Чутливість розвивається до такої міри, що жінка може легко випробувати оргазм від перебування в піхві чужорідного тіла. Спробуйте на собі вагінальні шарики, відгуки про цей незвичайний тренажері вже не одну сотню років спонукає жінок зайнятися інтимної гімнастикою.