Як правильно вибрати вечірню сукню

Кожна дівчина бажає зустріти саму казкову ніч в кращому вбранні, щоб взяти з собою в новий рік тільки позитивні емоції. Але вибір ідеального вечірнього плаття — це непросте завдання. Як знайти саме те, що потрібно в розмаїтті моделей, представлених в магазинах і салонах?

Існує кілька класичних типів жіночих фігур. Деякі порівнюють дамський силует з формами фруктів (фігура «Груша», «Яблуко»), інші беруть за основу буквені позначення (фігура «А-типу» або «Т-типу»), але є і проста класифікація, в основі якої лежить геометрія .

Більшість рекомендацій направлено на те, щоб збалансувати верх і низ силуету, додати обсягу і зробити фігуру пропорційної. Наприклад, якщо у вас широкі стегна і вузькі плечі, то скоректувати фігуру можна за рахунок рукавів-ліхтариків, і навпаки — широкі плечі і вузькі стегна вдало ховаються сукнею з басками. Також змінювати обсяг дозволяють декоративні елементи.

Ідеальним типом фігури вважаються «пісочний годинник» — коли плечі і стегна візуально рівні, а талія вузька. Серед відомих власниць такого силуету — прекрасні кінодіви: Мерилін Монро, Софі Лорен і Елізабет Тейлор. «Пісочним годинником» підходить практично будь-яка модель вечірнього плаття. Особливу увагу варто звернути на сукні силуету «русалка», що дозволяють максимально вигідно продемонструвати всі переваги. Вони щільно облягають фігуру від грудей до колін, точь-в-точь повторюючи контури тіла, а внизу переходять в широку спідницю, що підкреслює лінію стегон. Посилити ефект і правильно розставити акценти допоможе яскравий або декорований пояс. Щоб приховати невелику повноту у дівчат з фігурою «пісочний годинник» краще звернутися до А-силуету, який візуально зменшить стегна і підкреслить груди.
  
Дівчатам, з фігурою за формою нагадує «трикутник» або «грушу», необхідно відмовитися від пишних спідниць на користь м’яких струмуючих тканин, а витончену лінію плечей і шиї підкреслити за допомогою вирізу «човник». Поширена помилка власниць цього типу фігури — вибір сукні з широкою спідницею, в надії, що вона приховає пишні стегна і зробить акцент на талії. На жаль, таким чином, створюється зворотний ефект. Краще використовувати прийом з контрастними кольорами, коли верх і низ різко відрізняються за колірною гамою. Але в цьому випадку, слід пам’ятати, що верх повинен бути світліше низу.
  
Якщо фігура нагадує за формою перевернутий трикутник, то слід віддати перевагу сукням, де декор ліфа зведений до мінімуму, а головний акцент зроблений на спідниці. Вона може бути як короткою, так і довгою, як пишної, так і форми «русалка». Виграшно виглядатиме V-подібний виріз, але не рукава-ліхтарі, які ще більше виділять широкі плечі. Якщо все ж руки необхідно приховати, то краще віддати перевагу довгий рукав або ¾.
  
Власниці прямокутної (спортивної) фігури можуть дозволити собі будь-який декор, в тому числі і рюші. Дівчатам такого типу необхідно всіляко підкреслювати талію і лінію стегон, тому їм відмінно підійдуть сукні з корсетній шнурівкою. Єдиним обмеженням є повнота — велика кількість прикрас тільки підкреслять її. В цьому випадку, краще правильно розставити акценти, звернувши увагу на достоїнства.
  
І, на завершення, кілька універсальних порад, які можуть взяти на озброєння дівчата з будь-яким типом фігури.

Модель, яка відкоригує будь-який тип фігури — плаття в підлогу прямого силуету. Головне — правильно підібрати колір і аксесуари. Для мініатюрних дівчат протипоказаний варіант суконь з горлом — такі моделі візуально зменшують ріст. Для них кращим варіантом будуть відкриті руки і плечі. Власницям пишних грудей також варто бути обережними. Тут діє правило: чим більше груди, тим менше слід її підкреслювати, тому краще використовувати не надто глибокі вирізи.
  
Але найголовніша порада, яку можна дати дівчатам при виборі вечірні сукні львів — це ваше власне відчуття. Якщо ви відчуваєте себе в цій сукні на всі 100%, значить це саме те, що вам потрібно. Адже найголовніше — це внутрішня краса, яка розкривається, якщо дівчина знає, що вона виглядає незрівнянно. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам зробити правильний вибір і зустріти новорічну ніч в усій красі!