Як правильно вибрати скляні двері

Традиційно в цій сауні або лазні встановлюють скляні двері. Чому саме скляні? — задастеся цікавилися ви. В цьому немає нічого дивного.

Незважаючи на свою крихкість і високу вартість, скляні двері ідеально підходять для парної. По-перше, через прозоре скло можна легко простежити за людьми, що знаходяться всередині, і в разі чого вчасно їм прийти на допомогу. По-друге, таким чином, в сауну потрапляє нехай і не зовсім яскравий, але приємний для очей світло, який допомагає розслабитися і насолодитися самою процедурою прийняття лазні.

скляні двері прості в догляді, їх легко можна помити при необхідності, використовуючи різні мийні засоби. Крім того, вони стійко переносять перепади температур і вологості, не бояться грибка і цвілі, а також різних деформацій, від яких не застраховані дерев’яні конструкції.

Так як сауна — це досить специфічне місце, де завжди підвищена вологість і висока температура повітря, то до якості матеріалів для її обробки, в тому числі і дверей, висувається ціла низка вимог. Перш за все, скло для дверей в сауну має бути термостійким і міцним у всіх відносинах. Ідеальна його товщина — 8 мм. Найчастіше для виготовлення скляних дверей в сауну використовують загартоване жаропрочное скло. За своїми технічними характеристиками воно ідеально підходить для цих цілей. Загартоване скло легко переносить коливання температур, важкі механічні навантаження, відрізняється високою безпекою в експлуатації. У разі пошкодження дверного полотна, воно або тріскається, або розпадається на невеликі осколки без гострих кутів.