Як перевірити сервіс власної компанії

Завдяки тому, що ми живемо в епоху глобальної комп’ютеризації, у нас сьогодні є можливість здійснити комплексну перевірку бізнес-партнера за відкритими джерелами всього за кілька годин при наявності доступу в Інтернет.

Однак, як і раніше, по-справжньому повні відомості можна добути тільки при комбінуванні різних джерел отримання інформації.

Зупинюся на основних, на мою думку, моментах, що стосуються перевірки контрагентів за відкритими джерелами. Для того щоб перевірити компанію досить відвідати сайт https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/20777311/ .

Перше і найголовніше при направленні роботи в правильне русло — це постановка завдань зі збору важливої ​​інформації різних відділах вашої організації, в тому числі безпосередньо взаємодіє з контрагентами і здійснює договірну діяльність. У числі таких завдань буде отримання первинної інформації про контрагента. У зв’язку з цим службі безпеки важливо налагодити тісний контакт з зазначеними відділами з метою забезпечення підрозділів, що здійснюють договірну роботу, вірними відомостями про контрагента.

Значний момент, на який також варто відразу ж звернути увагу, — це необхідність постійного моніторингу службою безпеки благонадійності контрагента: виявлення його заборгованостей, фактів притягнення до відповідальності і відкликання ліцензій, отримання інформації про закінчення терміну повноважень керівників, а також про арбітражної практиці тощо. все це вкупі дозволить запобігти значні матеріальні втрати, що виникають найчастіше з вини недобросовісних контрагентів.