Твердопаливні котли. Організації системи опалення будинку

Твердопаливний котел для будинку, не підключеного до газової магістралі і має слабку електропроводку, незамінний.

Твердопаливні котли тривалого горіння здатні підтримувати задану температуру до трьох днів, звільняючи господарів від необхідності постійно їх топити. У вашому будинку може бути тепло навіть далеко від благ цивілізації.
Вибір на ринку твердопаливних котлів зараз досить багатий. Котли на твердому паливі розробка нових моделей триває постійно. В якості основного джерела тепла твердопаливні котли набирають популярність через високу вартість підключення будинків до газопроводу і активізації приватного будівництва в районах зі слабо розвиненою інфраструктурою. Грамотний підхід до установки котла стане запорукою тепла у вашому будинку в опалювальний сезон.

Який твердопаливний котел краще

Твердопаливні котли виготовляються з чавуну або сталі. Чавунні твердопаливні котли менше схильні до корозії, відрізняються більш високим ККД, їх рідше доводиться чистити. Однак, вони дуже важкі, що робить необхідною ятати під них спеціального фундаменту. Твердопаливні сталеві котли дешевше і простіше в доставці і установці.
Твердопаливні котли можуть бути незалежними або використовувати в своїй роботі електрику для роботи циркуляційних насосів.
Якщо у вашому будинку вирішене питання електрики, краще вибрати енергозалежності твердопаливний котел, який більш зручний в експлуатації.
Автоматичні твердопаливні котли вирішують проблеми і терморегуляції, і подачі палива. Вони дорожчі і вимагають підключення електроенергії, але в цілому дозволять вам заощадити як свого часу, так і енергоресурси. Опалення будинку твердопаливним котлом в цьому випадку буде необтяжливим і ефективним.