Стартовий набір для манікюру гель-лаком: правильний вибір

Гель-лак — одне з найбільш зручних в нанесенні покриттів для нігтів. Стійке, з насиченим кольором, воно дає максимальну свободу для творчості і в професійному салоні, і в домашніх умовах.

Для тих, хто вважає за краще робити манікюр вдома самостійно, існують спеціальні стартові набори для гель лаку. Їх склад може бути різним, але в нього в будь-якому випадку включають такі предмети.

Гель-лаки. У складі набору може бути один або кілька гель-лаків. Якщо лаків кілька, часто вони формують загальну палітру, за допомогою якої можна створювати певний нігтьової дизайн. Популярні набори з гель-лаками BLISE і Bluesky. При доступною ціною вони мають високу якість і формують палітри з сотень відтінків.

УФ лампа. Для полімеризації і сушки покриття гель-лаком використовуються УФ або LED лампи. У набори для початківців частіше включають УФ-лампи — ними простіше користуватися, вони мають більш доступну ціну і при цьому якісно полимеризуют гель-лак. При виборі набору варто звернути увагу на потужність лампи в ньому. Оптимально, якщо вона складе 36 Вт. Такі лампи швидко сушать манікюр і при цьому компактні і зручні у використанні.

Засоби для підготовки нігтів до манікюру. Мінімальний набір засобів — це обезжириватель і базове покриття. В хороші набори додатково включають пилочки для нігтів, бафи для шліфування нігтьових пластин, засоби для видалення кутикули.

Засоби для фінішної обробки манікюру. Зазвичай топове покриття в наборі випущено тим же виробником, що і гель-лак. Це гарантує, що покриття добре ляже на нігті, не буде відшаровуватися, надовго збереже блиск і насиченість кольору нігтів.

При виборі стартового набору для манікюру гель-лаком ми рекомендуємо враховувати наступне.

Вибирайте набір, який підійде для ваших цілей. Якщо ви плануєте робити манікюр вдома для себе, використовуючи обмежений набір кольорів, досить стартового набору з мінімальним складом. Якщо ви — початківець майстер, краще звернути увагу на розширені набори, в складі яких — кілька варіантів гель-лаку і додаткове приладдя для підготовки до манікюру.