Щоб змінити імідж і підкреслити свою індивідуальність

Щоб змінити імідж і підкреслити свою індивідуальність, потрібно відвідати чоловічий барбершоп. Такий заклад — це не просто перукарня 1 , а справжній чоловічий клуб. У ньому можна не тільки виконати якісну стрижку, але і приємно провести час в хорошій компанії. Особливість таких салонів полягає в тому, що вони пропонують виключно чоловічі послуги.

Як вибрати стрижку?

Багато що про людину може розповісти його зовнішній вигляд, тому догляд за собою повинен бути регулярною процедурою. Вибираючи стрижку, чоловік повинен враховувати форму обличчя, образ життя. Звичайно ж, не забороняється експериментувати зі стилями.

Ідеальне місце, де клієнту запропонують кращі чоловічі стрижки — барбершоп. У такому салоні майстер поділиться знаннями про модні тенденції, відповідно до форми обличчя клієнта і типом його волосся визначить найбільш підходящі для нього моделі зачіски.

Стрижка обов’язково повинна поєднуватися зі стилем одягу. Чоловіки, що віддають перевагу мінімалізму у всьому, повинні вибирати класику. Якщо людина бажає підкреслити елегантність, то краще робити подовжені стрижки.

За допомогою чубчика можна приховати недоліки форми особи. Чубчик може бути короткою, довгою, асиметричною. Вибір залежить від особистих переваг чоловіки. Модельні стрижки виглядають стильно, але за ними потрібно доглядати. Такий варіант не підійде чоловікам, у яких кожен день розписаний похвилинно.

Вдала стрижка здатна відвернути увагу від деяких недоліків зовнішності. Довіряти роботу над своїм образом слід тільки досвідченим фахівцям, які зможуть підібрати зачіску, враховуючи фізіологічні особливості людини.

При виборі стрижки потрібно звертати увагу на структуру волосся. Якщо вони в’ються, то можна залишити середню довжину. Використовуючи креативний підхід, майстер зможе створити унікальну зачіску.