Подорож в гарне місто Львів

Я дуже багато чула про місто легенд і міфів — загадковому Львові! Думка відвідати його не покидала мене давно. І ось недавно побував там, хочу поділитися незабутньою подорожжю!

Наша самостійна поїздка до Львова заздалегідь не планувалася і була здійснена спонтанно, але це не вплинуло ні на що. Ми багато чого побачили, дізналися і на славу повеселилися!

Екскурсії Львів по Старому місту була дуже цікавою. У ньому гармонійно поєдналися колишня старовину і сучасність. Саме тут розташовані основні пам’ятки Львова. Крім цього, Місто Лева дуже багатий духовними цінностями. На його території розміщено велику кількість дивовижних храмів різних конфесій. У статті пам’ятки Львова дано більш детальний опис з фото, а також карта пам’яток Львова.

Старе місто Львів

Архітектура міста досить різноманітна і з’єднує багато різних стилів. Вплив Польщі та Австро-Угорської імперії в минулі часи внесло свій вклад в її багатогранність. Багаті магнати запрошували з різних куточків Європи видатних ремісників, які і відбудували місто такої незвичайної краси.

Не дивлячись на те, що жовтень, погода була дивовижна, сонечко грало веселими промінчиками. Атмосфера у Львові незрівнянна! Ми навіть не відчули як пробігли три години нашої екскурсії. Скільки було всього побачене і почуте, що думки, мимоволі плуталися в голові!

Площа Ринок Львів

Львівські кафешки є родзинкою міста. Цей захоплюючий маршрут ми залишили на вечір. Вдосталь нагулявши апетит денний прогулянкою, з нетерпінням чекали зустрічі з ними! Ресторани Львова дуже яскраві, в більшості закладів нас чекали незвичайні пригоди! Тематичні кафешки це фішка Львова. Цікавий дизайн, акторська гра офіціантів все в цілому виглядає дуже ефектно. Нас приковували наручниками, вимагали якийсь «Гасло», в третьому взагалі меню без цін принесли! Загалом, знущалися, як хотіли!