Навчання англійській Skype

Ні для кого не секрет, що англійська мова в даний час є самим досліджуваним іноземною мовою. Причина такої популярності криється в його міжнародний статус.

Всі глобальні політичні, економічні, спортивні заходи та події проходять в першу чергу англійською мовою. Крім того, англійська грає важливу роль в сфері туризму і навчання за кордоном.

З огляду на всі ці обставини, багато людей починають вивчати англійську мову по скайпу дистанційно або «оффлайн» в місцевих мовних центрах. Останнім часом метод віддаленого навчання стає все більш популярним, так як має ряд переваг в порівнянні з традиційними заняттями підготовка до TOEFL через скайп.

По-перше, уроки по skype дешевше, ніж навчання на курсах або з репетитором на дому. Ви легко в цьому можете переконатися, порівнявши наш прайс з цінами у викладачів Вашого міста.

По-друге, дистанційна форма навчального процесу зручніше і мобільніше. Ви самі вибираєте місце і час занять. Ви можете проходити уроки вдома, в перерві на роботі, у відрядженні, на відпочинку і т.п. Головне, щоб був комп’ютер з виходом в інтернет. Що стосується часу проведення занять, то тут варіантів набагато більше, ніж при відвідуванні звичайних мовних курсів. Це може бути і ранній ранок і пізній вечір.

По-третє, відсутня необхідність купувати дорогі комплекти навчальних посібників. Всі навчальні матеріали, які Вам знадобляться для онлайн навчання, викладач вишле безкоштовно в електронному вигляді.