Натяжніе потолки в Украине

Така технологія обробки стелі існує вже протягом більше 50 років, але до нас вона дійшла абсолютно недавно. Не дивлячись на це натяжні стелі змогли вже завоювати відмінну репутацію і застосовуються практично при кожному ремонті.

Таке стельове покриття вважається дуже якісним і практичним. До того ж воно має дуже довгий службовий термін і вам не доведеться оновлювати його через кожні п’ять років.
З чого створюються натяжні стелі? Вони виготовляються з еластичних матеріалів, які дуже добре розтягуються під впливом високих температур. Такі стелі можна монтувати під самою стелею. Натяжні стелі здатні зробити поверхню ідеально рівною. Зараз існує дуже великий ринок натяжних матеріалів, але широкого поширення набули кілька типів: поліестерові тканини і ПВХ плівки http://potolki-maestro.net.ua/.

І той і той матеріали дуже відомі звичайним споживачам. ПВХ плівка дуже часто зустрічається у вигляді пакувального матеріалу, а з поліестерових тканин виготовляється велика кількість рекламних зовнішніх банерів. Для того, щоб мати уявлення про будь-якому вигляді натяжних стель необхідно ретельно вивчити інформацію по кожному з них.

Натяжні стелі з ПВХ плівки Ця найпопулярніша система, яка займає близько 80% всього ринку еластичних підвісних стель. Особливе визнання стелі з плівки ПВХ отримали саме завдяки європейському виробництва, яке було спочатку направлено на задоволення будівельних потреб. Як правило, стельові плівки ПВХ набагато товщі своїх аналогів. Припустимо, рулонний плівка, ширина якої становить до 3 м, випускається товщиною 0,18 мм. Якщо плівка має ширину більше 3 м, то товщина досягне 0,16 мм. Дуже часто для стельового покриття зшивається кілька плівок. Тоді таку конструкцію називають шовного.

Найголовнішою особливістю монтажу таких натяжних стель є те, що попередньо потрібно буде прогріти кімнату і саме покриття до температури 65-70 градусів. Це дозволити деформуватися такій плівці досить якісно без проривів. Якщо ви хочете собі саме таку стелю, то для цього вам буде необхідно звернутися у фірму, яка займається установкою натяжних стель. Далі справа стоїть за вашими смаковими якостями. Вам має бути вибір кольору натяжної покриття, тобто колір плівки ПВХ. Також необхідно буде попередньо домовитися про наявність освітлювальних приладів. Після того, як ви зовсім визначитеся, то можна буде викликати додому замірника, який зможе зняти чіткі розміри всього приміщення, в якому буде встановлюватися натяжна стеля їх ПВХ плівки.

Після цього всі розміри передаються в цех, в якому і відбувається виготовлення полотна потрібного розміру. Також воно буде оснащено необхідними кріпленнями для монтажу. Після того, як натяжна стеля потрібного розміру вже готовий, то організація приїжджає до вас, і виробляють установку кріплення. Саме в ньому і буде зафіксований натяжна стеля (ПВХ плівка). Після проведення певного ряду процедур і завершення монтажу стеля повинна охолонути і тільки тоді він прийме ідеально рівну поверхню. Не дивлячись на те, що ПВХ плівки досить тонкі, але вони здатні витримувати навантаження до 100 кг на 1 кв.м.

Така їх особливість дуже добре позначається при затопленні квартири, коли вся вода буде утримуватися цим стельових покриттям. Деформуватися воно не буде, а буде просто повільно розтягуватися. Щоб прибрати такий дефект потрібно буде звернутися до майстрів, які допоможуть демонтувати частину натяжної стелі, зіллють воду і при певній температурі здійснять зворотний монтаж демонтованого ділянки полотна.
Стелі їх поліестерових тканин Поліестерові тканини дуже міцні і досить тонкі. Плетіння поліестерових тканин дуже складна і це дозволило досягти ідеально гладкій поверхні, яка дуже нагадує полотно художника. Наступні експерименти тільки вдосконалили такі тканини. На неї з часом з’явилася можливість наносити фотозображення або інші малюнки друкарським способом.

В принципі, це і стало хорошим поштовхом застосування таких поліестерових тканин для виготовлення рекламних банерів і різноманітних вивісок. Взагалі, поліесторовие тканини не тягнуться і досить стійкі до перепадів температур. Вони можуть витримувати до -40 градусів і до +50 градусів. Саме з цієї причини монтаж натяжних стель з цієї тканини значно відрізняється від системи монтажу натяжних стель з ПВХ плівки. Поліестеровий натяжна стеля просто натягують і закріплюють на стелі за допомогою спеціальних багетів, а надлишки тканини просто відрізаються. Розібравшись з матеріалами, з яких можливе виготовлення натяжної стелі, то можна переходити і до способів кріплення таких стель. Натяжна стеля має вигляд дуже еластичний матеріал, а значить, він повинен знаходитися в певній рамі, яка повинна бути дуже добре закріплена на поверхні стіни або стелі. Тільки завдяки такому кріпленню поверхню самої стелі ставати ідеально рівною і гладкою.

Так як така рама складається з багетів, то сьогоднішні виробники пропонують клієнтам два види багетів: пластикові та алюмінієві. Весь процес установки безпосередньо залежить від обраного матеріалу. Багети також мають різні способи закріплення в них натяжної полотна: клиновидний, гарпунний, штапікового система кріплення. На сьогоднішній день більш дорогими вважаються натяжні стелі з поліестерової тканини, так як це матеріал є екологічно чистим. Полотно з ПВХ плівки дешевше і тонше, але вони дуже добре захищають від затоплення. Клієнтам в своєму виборі буде необхідно, визначиться тільки з матеріалом, з якого буде виготовлена стеля, а систему кріплення фірма-установник визначає самостійно. Натяжні стелі — це нове рішення в дизайні інтер’єру, яке користується великою популярністю.