Колекторське агентство — повернення боргів

Сьогодні практично кожен може зіткнутися з проблемою: «як повернути борги?» Вам можуть не повернути борги по розписці, не надати якусь послугу або просто можна стати жертвою шахраїв.

Компанії стикаються з простроченою дебіторською заборгованістю, банки — з проблемою неповерненого кредиту або несвоєчасного внесення позичальниками чергових платежів.

Перше і цілком природне бажання кожного кредитора — спробувати здійснити повернення боргів самостійно. Але, не маючи відповідних професійних навичок і досвіду, він рідко досягає позитивних результатів, при цьому втрачаючи найголовніше в досудовій стадії повернення боргів — час. Адже ні для кого не секрет, що чим більше часу проходить, тим складніше повернути борги з позичальника.

Колекторське агентство ООО Талион Плюс — основний акцент робить саме на досудовому поверненні боргів, успішно працюючи на ринку колекторських послуг більше 15 років. Успіх гарантують багаторічний досвід і постійне підвищення кваліфікації наших фахівців, регулярно проходять навчання саме у напрямку збору та повернення боргів, а також відповідальність і особиста зацікавленість кожного з них в результатах своєї праці. У будь-якій складній ситуації співробітники нашого колекторського агентства вміють знайти компромісне і завжди правильне рішення.

Хоча саме досудовий порядок повернення боргів є для нашого колекторського агентства пріоритетним, при виникненні ситуації, коли врегулювати взаємовідносини між кредитором і боржником поза судом не вдається, наша компанія здійснює представництво інтересів клієнта в суді і на стадії виконавчого провадження.