Коцюбинское ушло от Киева

Незважаючи на бажання окремих депутатів Коцюбинського селищної ради приєднати селище до Києва, місцевий колегіальний орган обрав Ірпінь.

Як уже повідомляла KV, сьогодні селищна сесія практично одноголосно підтримала створення єдиної громади з даними населеним пунктом. Тим часом, сесію затьмарив скандал — депутата селищної ради Ірину Федорів освистали.

Як повідомили KV в селищній раді Коцюбинського, після тривалого громадського обговорення, жителі населеного пункту делегували депутатам право ухвалити рішення про створення єдиної територіальної громадою з сусідами. При цьому адміністративним центром новоствореного формування визначили Ірпінь.
Подробнее на Коцюбинское сайт .

Однак, епохальна сесія була затьмарена вигуками: «Ганьба!». За даними ради, таким привітанням депутати зустріли місцеву обраницю Ірину Федорів. Як виявилося, образливий вигук наздогнав дівчину неспроста: по-перше, депутатів обурив пасаж про те, що питання про приєднання до Ірпеня не був узгоджений з громадськістю, по-друге, були додані розголосу плани щодо приєднання селища до Києва, автором яких визнали саме її .

«Прикро, що маленька когорта депутатів, які опинилися в меншості і яким не вдалося реалізувати деякі інтереси за рахунок жителів Коцюбинського, продовжують говорити від імені громади. Наприклад, депутат Ірина Федорів заявляє, що селищна рада не поцікавився думкою людей, перш ніж приєднувати Коцюбинське до Ірпеня. При цьому, сьогодні звучала думка про те, що Федорів змінила громаді Коцюбинського, адже два місяці тому вона потай від жителів селища написала в Київраду лист з проханням приєднати Коцюбинське до Києва. Цьому зверненню Ірини Федорів не передували громадські обговорення, тобто, депутат знехтувала думкою суспільства », — цитує видання Vlasti.net селищного голову Вадима Садовського.

Загострення пристрастей навколо позиції дівчата-депутата зріс до того, що критики звинуватили її в установці дитячих майданчиків за рахунок столичного забудовника комплексу «Bionic Hill» без документів. А також в організації ангажованих сюжетів на телеканалі СТБ і «змові» з «ненадійними» з точки зору ряду депутатів громадськими активістами і політиками.

На даний момент KV не вдалося отримати коментар Ірини Федорів на тему обґрунтованості звинувачень на її адресу і позиції щодо включення Коцюбинського до складу столиці.

Тим часом місцевий голова Садовський наполягає, що якби ініціатива з Києвом пройшла, селище б тільки постраждав.