Головна характеристика відпочинку в Карпатах

У Карпатах життя тече неспішно. І навіть туристи, які приїхали з великих міст, на третій день відпочинку перестають бігати, переходять на крок, а то і просто сидять — споглядають.

Поспішати не хочеться, коли навколо зелені гори, і затишна тиша, і до сніданку приносять свіжий сир і миску великої чорної черешні. І якщо ви мрієте про сімейний відпочинок в краю красивому і самобутньому, приїжджайте в Карпати — тут є чому дивуватися.

Про те, чим зайнятися в горах взимку і влітку, про кращих курортах, головні визначні пам’ятки і про те, чим ще хороший відпочинок з дітьми в Карпатах. Тому питання про те де відпочити в карпатах відпочити відпадає.

Головна характеристика відпочинку в Карпатах — різноманіття. Хтось їде сюди кататися на лижах — сучасні гірськолижні курорти все ще радують доступними цінами.

Хтось приїжджає заради альпінізму — підкорення вершин під силу не тільки дорослим, але й дітям. Багато цінують Карпати за можливість санаторно-курортного лікування.

Крім того, Карпати відомі як унікальний кліматичний курорт — саме тому тут з’являється все більше дитячих літніх таборів відпочинку. В горах не буває спеки, характерного для південних областей України — літо зігріває м’яким теплом, що дуже добре для відпочинку дітей. А ще в Карпатах немає комарів.