ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО СТВОРЕННЯ ZEROSMOKE

Перш, ніж Zerosmoke став порятунком для мільйонів курців в США, Канаді, Європі, Японії і Австралії, продукт піддавався численним дослідженням і розроблявся роками.

Сьогодні унікальна технологія Zerosmoke захищена всесвітнім патентом. Це високотехнологічне медичне пристрій пройшло цілий ряд незалежних випробувань і перевірок, ніж довело свою безперечну ефективність і заявило про перемогу над курінням на весь світ.

Вражає ?! Але і це ще не все. Для того, щоб повністю розвіяти ваші сумніви, ми пояснимо Вам найголовніше — звідки взагалі народилася ідея методу, який використовує Zerosmoke, чому і як він працює?
І повірте, цей короткий екскурс в історію допоможе Вам зробити остаточний і безповоротний вибір на користь Zerosmoke, а значить зробити перший важливий крок до того, щоб кинути палити безповоротно!

НА ЧОМУ ГРУНТУЄТЬСЯ ТЕХНОЛОГІЯ ZEROSMOKE?
Принцип дії Zerosmoke грунтується на аурикулотерапии — фундаментальному відкритті французького вченого і доктора Поля Ножье ще в 50-ті роки минулого століття.

Пізніше цю методику перейняла китайська медицина, і аурикулотерапия заслужила популярність ефективного засобу для полегшення болю, лікування соматичних розладів і хімічних залежностей.

У 1997 році аурікулярная терапія була офіційно схвалена для використання в медичних установах США, і до сих пір більше тисячі реабілітаційних центрів тільки в Америці включають аурікулярную терапію в свої лікувальні програми.

А завдяки Zerosmoke мільйони людей
по всьому світу сьогодні можуть дозволити собі аурикулотерапия і позбутися від куріння раз і назавжди!