Центр сурогатного материнства

Центр сурогатного материнства IVMED приходить на допомогу бездітним парам, чомусь вже зневіреним відчути радість батьківства

Невтішні діагнози, поставлені лікарями, наслідки важких захворювань, серйозні патології внутрішніх органів-ось причини, за якими для жінки стає неможлива така бажана вагітність. Деякі з них не можуть завагітніти навіть після численних протоколів ЕКО. Дізнатися докладніше про сурогатне материнство читайте здесь .

За даними статистики, безпліддя є однією з головних причин розпаду сім’ї, і, до недавнього часу, єдиним виходом для сімейної пари було усиновлення або удочеріння чужу дитину.

Сучасні репродуктивні технології допомагають жінкам стати мамами навіть при відсутності у них необхідних для відтворення потомства органів. Є багато альтернативних способів появи на світ малюка, і один з них — програма сурогатного материнства, остання надія на народження власної, генетично рідну дитину.

Це тривалий і вкрай складний процес, що містить у собі безліч моральних і юридичних нюансів, успішно курирувати який можуть тільки професіонали з великим досвідом роботи.

Центр сурогатного материнства IVMED надає повний пакет необхідних послуг по організації програми від підбору сурмами, імплантації ембріона і підтримки здоров’я матері на період виношування до отримання свідоцтва про народження.

Ми впевнені, що за допомогою наших професіоналів ви подолаєте всі перешкоди на шляху до заповітної мети і станете щасливими батьками довгоочікуваного малюка.